Ali Barış Pansiyon

Ali Barış Pansiyon; bir Taş Kahve kuruluşudur. Taş Kahve, inşasında kullanılan doğal sarımsak taşı, taş işçiliği, yüksek tavanı ve kolonsuz inşası ile dönemin en mükemmel mimari yapısıdır. Günümüzde bile binanın atmosferi daha adımınızı atar atmaz büyüler.

Böyle bir yapıya sahip olmanın ve işletmenin sorumluluğuyla çalışan Barış Ailesi olarak; Ali Barış Pansiyonu açarken en büyük motivasyonumuz, Cundaya bambaşka bir konaklama hizmeti sunmak ve adaya geldiğinizde kendinizi evinizde hissetmenizi sağlamak.

Adanın arnavut kaldırımlı dar sokaklarında yürüyerek ulaşabileceğiniz Ali Barış Pansiyon; taş binası ve ahşap mimarisi ile sizi kendine hayran bırakacak. Her bir detayı özenle düşünülmüş 4 konforlu odası,güleryüzlü personeli ve çok daha fazlası sizi Barış Otel'de bekliyor. Cunda adası manzarası,ada peyniri, ayvalık zeytini ve daha bir çok yerel lezzet dolu zengin kahvaltısı ile yüzünüzde gülümseme bırakacak Barış Otel; misafirlerine dört mevsim hizmet veriyor. Gitme vaktini gösterdiğinde saatler, inceden bir hüzün çöker yüreklere… Masal tadındaki renkleriyle Cunda, ‘Beni bırakma’ der.